سید مهدی موسوی- مدیر عامل موسسه حقوقی آریانا

موسسه حقوقی داوری بین المللی آریانا از سال ۱۳۹۶ تاکنون تحت مدیریت آقای حاج سید مهدی موسوی فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات حقوقی آغاز و همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد.


این موسسه حقوقی با سال ها تجربه مفید و موثر آماده ارائه خدمات و مشاوره به ایرانیان، اتباع افغانستان، عراق و سایر ملل در حوزه های حقوقی، تحصیل تابعیت برای سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی کلان، اخذ اقامت ویژه 5 ساله برای سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی جزء، اخذ مجوز سرمایه گذاری خارجی از سازمان سرمایه گذاری، دریافت ویزا و روادید با حق کار، تمدید روادید، اخذ و تمدید پروانه کار، اخذ و تمدید  پروانه اقامت، خدمات ثبتی شرکتها، ثبت و اخذ پروانه زناشویی، اخذ شناسنامه برای فرزندان مادر ایرانی و ... می باشد.


 ارائه خدمات حقوقی نوین، شفاف و باکیفیت به موکلان ایرانی و خارجی، علی الخصوص موکلان اتباع افغانستان و ایجاد تحول در این عرصه از اهداف اولیه تأسیس این موسسه بود که با یاری خداوند و تلاش مستمر، محقق شد و از دستاورد‌های بزرگ موسسه حقوقی آریانا به حساب می‌آید.


باعث افتخار است که استفاده از مدیریت مدرن و نگاه علمی و نو سبب افزایش چشمگیر سرعت روند انجام امور و بالارفتن میزان رضایتمندی افراد شده است. زیرا به موکلان ما این امکان را می‌دهد که مانند یک ناظر اطلاعات پرونده حقوقی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن رصد کرده و در جریان کامل کار قرار بگیرند و با وکیل خود در تعامل باشند. میانگین موفقیت 95 درصدی در پرونده‌های کیفری و حقوقی سبب شده درصد بالایی از جامعه آماری دریافت‌کنندگان خدمات حقوقی از این موسسه از طریق معرفی موکلان قبلی با ما آشنا شوند. این مسئله از افتخارات موسسه و نشان از بالا بودن میزان خشنودی موکلان می­ باشد.

از دیگر فعالیت‌های موسسه حقوقی آریانا بالا بردن سطح دانش و آگاهی عموم جامعه با فعالیت در فضای مجازی و سایت های اینترنتی است. چرا که ما باور داریم آگاهی می‌تواند مانع از وقوع فاجعه و وارد شدن ضربات جبران ناپذیر به خانواده‌ها و ایجاد اعتماد در جامعه و رونق کسب و کار و حذف بیکاری و جرم و جرایم گردد.


سابقه و کارنامه درخشان موسسه حقوقی آریانا از جمله دلائلی است، تا اتباع خارجی بویژه اتباع کشور افغانستان، عراق و دیگر کشورها با اطمینان خاطر صفر تا صد کارهای اقامتی و تابعیتی خود را به موسسه حقوقی آریانا بسپارند تا موسسه مزبور با در اختیار داشتن وکلا و مشاوران حقوقی متخصص و مجرب، خواسته های قانونی مراجعان را محقق سازد.