خدمات تحصیل تابعیت

 آیا میدانید چه کسانی می توانند تابعیت جمهوری اسلامی ایران را دریافت کنند؟
- بر طبق ماده ۹۸۰ قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران «کسانی که به امور عام المنفعه ایران خدمات و یا مساعدت شایانی کرده باشند و همچنین اشخاصی که دارای عیال ایرانی هستند و از وی اولاد دارند و یا دارای مقامات عالی علمی و متخصص در امور عام‌المنفعه می باشند و تقاضای ورود به تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران را می نمایند در صورتی که دولت ورود آنها را به تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران صلاح بداند بدون رعایت شرط اقامت ممکن است با تصویب هیئت وزیران به تابعیت ایران قبول شوند.»
 با توجه به رویکرد جدید و اصلاحات در قوانین و آسان شدن امور در مسیر اعطای تابعیت و شهروندی، موسسه حقوقی آریانا پس از مشاوره، بررسی امتیازات و شرایط متقاضیان و تکمیل مدارک لازم برای گرفتن تابعیت و رعایت تمام استانداردهای وزارت امور خارجه به عنوان یکی از قدرتمندترین موسسات در امور مشاوره ای و خدمات تحصیل تابعیت، به عنوان مشاوری امین و خدمتگزار از ابتدا تا انتهای این امر در کنار موکلین عزیز خود خواهد بود.

 برای دریافت مشاوره صفر تا صد موضوعات تابعیتی از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید یا نظرات خود را در بخش نظرات کاربران با ما در میان بگذارید.

 وحیدعطایی
سلام آیا فرزندان مادر ایرانی بالای هجده سال که به ایران بدنیا آمدند شناسنامه ایرانی صادر می‌شود مشهد تشکیل پرونده دادیم هنوز خبری ندادند که میدن یا نه خواهشا راهنمایی کنید

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. مدارک ازدواجتون رسمیه ؟ مدارک همسرتون قانونیه ؟ بهتره با دفتر موسسه تماس بگیرید تا بیشتر شما رو راهنمایی کنند :
02153485000 داخلی 206 
 محمد صدیقی
سلام من اتباع افغانستانی هستم که در ایران متولد شدم میخواستم که اگه بشه تابعیت ایران را بگیرم ممنون میشم جواب منو بدید مرسی ممنون

پاسخ کارشناس :

لطفا با شماره های زیر با دفتر موسسه تماس بگیرین . باید بررسی کامل راجع به شما صورت بگیره تا بتونیم بهترین راهنمایی رو برای شما انجام بدیم.
02155922316
02153485000
02155925300
09212194293 
 آذر محمدی
پاسپورت تحصیلی

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. در خدمتتون هستیم . چه سوالی راجع به پاسپورت تحصیلی دارین ؟ 
 علی علیپور
ایا بر اساس بند ۴و۵ ماده ۹۷۶ قانون مدنی تابعیت اعطا میشه؟

پاسخ کارشناس :

بله اعطا میشه . به شرطی که شرایط مورد نیاز رو داشته باشین . در صورت تمایل با شماره های موسسه تماس بگیرید : 02153485000 
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید