مشاوره و خدمات اخذ اقامت ویژه

اقامت ویژه چیست ؟ و چه کسانی میتوانند اقامت ویژه دریافت کنند ؟


اقامت ویژه

از آنجائیکه کشور ایران یکی از مهاجرپذیرترین کشور های جهان است که با ورود و حضور کتله های جمعیتی مهاجران به این کشور، تقاضای اقامت قانونی و تحصیل تابعیت از پرتیراژترین نوع خدمات درخواستی اتباع خارجی به خصوص اتباع افغانستانی در ایران می باشد. با بررسی، آسیب شناسی و امکان سنجی پدیده مهاجرت به نسبت کشور های مبدا و مقصد، مهاجرینی که ایران را به عنوان کشور مقصد انتخاب کرده اند از میان ملیت های مختلف بیشترین آمار ورودی و علاقه مندان مهاجرت به ایران را اتباع افغانستانی به خود اختصاص داده اند.

دلایل این تمایل و انتخاب ایران به عنوان کشور مقصد مهاجرت، عواملی همچون : اشتراکات تاریخی، تمدن و فرهنگ گذشته دو ملت، گرایشات دینی-مذهبی و همزبانی، سهل الوصول بودن تردد و سرکشی به خانواده و اقوام در مقاطع مختلف به مراتب کم زحمت تر و کم هزینه تر نسبت به سایر کشور ها بخصوص کشور های اروپایی، آمریکایی و کشور های آسیا و قاره استرالیا برای مهاجران افغانستانی می باشد. از طرفی با بررسی ویژگی های جامعه مهاجرین و پناهندگان افغانستانی به درستی و به معنی دقیق و صحیح کلمه به اوصاف و خصیصه های کاری بودن، سخت کوشی، تلاش ورزی و امرار معاش با تحمل سختی های کار و طلب رزق و روزی حلال و همه گیر بودن کار کردن برای تمام اعضاء خانواده از ویژگی های مردم افغانستان است که این صفات و خصلت های ارزشمند موجب شده است که جامعه مهاجرین و پناهندگان افغانستانی در طول بیش از چهار دهه حضور و اقامت در ایران هرکدام صاحب مکنت، شغل، سرمایه، کارآفرینی در عرصه کسب و کار و فعالیت های اقتصادی از نقش و تاثیرگذاری خاصی برخوردار شوند.

همه موارد صدرالذکر موضوعاتی مهم و قابل تامل برای مسئولان امر، مدیران و تصمیم گیرندگان حوزه ی اتباع خارجی در ایران می باشد که باید با بررسی همه جانبه، ساز و کار متناسب با شرایط، تاثیرپذیری و تاثیرگذاری این قشر از جامعه، مهمانان ناخوانده و کشور میزبان تصمیمات کاربردی و موثر در اهداف پیش رو اتخاذ گردد.

لذا و بر اساس پیشنهاد وزارت امور اقتصاد و دارایی کشور جمهوری اسلامی ایران و دیگر نهاد ها، ارگان ها و سازمان هایی که متولی امور بین المللی هستند و به منظور استفاده از پتانسیل و ظرفیت علاقه مندی و استقبال از فعالیت های اقتصادی اتباع خارجی در ایران و افزایش سرمایه گذاری و جذب منابع مالی خارجی مقرر شد، مجوز اقامت ویژه ۵ ساله و یا بیشتر به اتباع خارجی داده شود. در واقع می توان گفت هدف اصلی دولت از تصویب چنین آئین نامه ای، کاستن فشارهای تحریم علیه ایران از یک سو و نیاز کشور به ورود ارز از سوی دیگر منجر به جذب سرمایه گذار خارجی بوده است. از جمله انواع سرمایه گذاری خارجی در ایران می توان به سرمایه گذاری در اوراق مشارکت، سپرده گذاری در بانک و سرمایه گذاری در مسکن اشاره کرد که علاوه بر دلار معادل ارزی سایر ارزهای مورد قبول بانک مرکزی نیز پذیرفته می شود.

از طرفی دیگر با استفاده از این اجازه و فرصت قانونی و اعطای امتیاز اقامت ویژه ۵ ساله و بیشتر، از ظرفیت بسیار عظیم و مغفول مانده ی استفاده از سرمایه ها و بنگاه های تولیدی، صنعتی و خدماتی جامعه مهاجرین و پناهندگان اتباع افغانستانی که با حضور بیش از چهار دهه در ایران خالق سرمایه های فراوانی شده است استفاده شود. درحالی که این گروه از فعالان اقتصادی بدون احصاء، اثبات و ارزش یابی به صورت خفته و زیرزمینی و غیر رسمی و غیرقانونی مشغول فعالیت و بهره برداری هستند، حضور و موجودیت آنان در حوزه ی فعالیت های کسب و کار، اشتغال زایی و تولید کالای ایرانی غیرقابل انکار می باشد. خوشبختانه اعطای اقامت ویژه ۵ ساله و بیشتر به این افراد هم موجب تحول مثبت و تاثیرگذار در اقتصاد ایران و بالابردن ضریب امنیت اجتماعی خواهد بود و هم باعث جذب و جلوگیری از فرار سرمایه های اتباع خارجی در داخل ایران خواهد شد و از طرفی دیگر زمینه ی به وجود آمدن شرایط مثبت و آرامش و امنیت شغلی برای فعالان اقتصادی جامعه مهاجرین و پناهندگان می شود که از این طریق، فرصت های شغلی بسیاری نصیب شهروندان ایرانی خواهد شد

حال باید دانست که دریافت اقامت برای اتباع خارجی به چه صورت می باشد.

تابعیت در واقع فردی را در ساختار تشکل های دولت و جمعیت یک کشور مانند تابعیت رابطه ای سیاسی، بین المللی، حقوقی و … می باشد هر دو طرف در قبال یکدیگر می بایست تکالیف قانونی را به جا آوردند در صورتی که اقامت، اذن حضور فرد در کشور دیگریست که از تمام حقوق شهروندی در کشور مقصد برخوردار نمی باشد مانند حق راًی.

شرایط دریافت اقامت در هر کشوری از لحاظ مدت زمان و امتیازات درخواستی نسبت به قوانین کشور مقصد و هدف از سفر به آن کشور، به دو نوع اقامت تعریف می شود:

1.       اقامت موقت:اقامتی است که مجوز حضور فرد در کشور مقیم، طی یک مدت زمان مشخص می باشد مانند یک دوره ی تحصیلی کوتاه ، دوره درمانی مشخص ، بازدید از افراد خانواده و مواردی از این قبیل… .

در ادامه اشاره ی کوتاه به انواع اقامت های موقت و تعریف آن ها می نماییم:


الف ) اقامت با حق کار:

در این نوع اقامت، فرد متقاضی از ابتدای ورود می بایست ویزا و روادید ورود با حق کار را توسط کار فرمای خود دریافت کند و در مدت زمان حضور در حوزه ی محل خدمت از شرایط قانونی اقامت استفاده نماید که ورود و خروج این افراد به لحاظ اجازه کارفرما و قوانین سازمان امور مالیاتی تابع مقررات و تشریفات خاصی انجام می شود.

ب ) اقامت ازدواجی:

در این نوع اقامت برابر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، مردان خارجی که با بانوان ایرانی ازدواج می نمایند در صورت انجام تشریفات قانونی و ثبت ازدواج¬شان در وزارت کشور با دریافت پروانه زناشویی می توانند از مزایای اقامت ازدواج همسر ایرانی¬شان استفاده نمایند که در این نوع اقامت نیز تمدید اقامت و روادید ورود و خروج مردان خارجی تابع اجازه و تقاضای همسر با شرایط خاصی صورت می پذیرد.

ج ) اقامت تحصیلی:

در این نوع اقامت نیز روادید ورود، بازه زمانی و خروج مراجعت محصّلین خارجی منوط به اجازه ی وزارتخانه های ذیربط می باشد که در زیر شاخه ی اقامت موقت تعریف می شود ولو اینکه طول زمان اقامت بسته به دوره و مقطع تحصیلی، هرچند طولانی تر شود اما مجوزی برای اقامت دائم و یا استفاده از سایر امتیازات اقامت قانونی خارج از دوران تحصیل نخواهد شد.

اما درمورد اقامت ویژه ۵ ساله و یا بیشتر که به لحاظ شرایط و امتیازات از تفاوت های خاصی برخوردار است هم مدت اقامت و هم فراگیر بودن بسیاری از امتیازات اقامت ویژه ۵ ساله برای دارنده ی آن تعریف جدیدی از اقامت را می توان ارائه نمود که به لحاظ ماهیت، ساختار، استحکام و شمولیت همه ی امتیازات شهروندی ( به جز حق راًی و داشتن گذرنامه ایرانی ) یکی از بهترین نوع اقامت در ایران است که به افراد واجد شرایط خاص اعطا می گردد و در اولویت این شرایط و امتیازات، فعالان اقتصادی قرار دارند که از این فرصت طلایی استفاده نمایند.

2.     اقامت دائم:افرادی که اقامت دائم داشته باشند می توانند به صورت نامحدود در کشور مقصد زندگی کنند و در رفت و آمد باشند، در صورتی که تمایل به برخورداری از تمامی حقوق شهروندی در آن کشور هستند می توانند تابعیت کشور مورد نظر را هم بگیرند. شایان ذکر است استدامه مستندات مثبته اخذ و اعطای اقامت ویژه به عبارت دیگر می تواند مصداق اقامت دائم را تمثیل و تداعی کند.تفاوت اقامت ویژه ۵ ساله یا بیشتر، با سایر اقامت ها چیست ؟

اگر به تعریف و یا وجه تمایز اقامت ویژه ۵ ساله یا بیشتر با سایر اقامت های متداول اعطایی در ایران بپردازیم باید گفت : پس از تصویب اعطای اقامت ویژه با محوریت سرمایه گذاری خارجی در شورای عالی اقتصادی در سال ۱۳۹۷ میتوان دریافت که اقامت ویژه با دیگر انواع اقامت ها از تفاوت و امتیازات خاصی برخوردار است. از جمله ی این امتیازات به گفته ی مسئولان و دست اندرکاران امور اتباع خارجی، کسانی که واجد شرایط دریافت اقامت ویژه هستند در صورت نبود دیگر موانع قانونی می توانند از مزایای قانونی حق مالکیت اموال و سرمایه های غیرمنقولشان در چهارچوب مقررات، ضوابط و قوانین نافذه مدنی ایران برخوردار شوند. در حقیقت اعطای اقامت ویژه ۵ ساله و یا بیشتر برای افراد واجد شرایط نوعی اعطای شهروندی درجه دوی ایران است که دارنده ی این امتیاز از تمامی حقوق شهروندی ( به غیر از حق راًی و گذرنامه ایرانی ) برخوردار خواهد بود و در صورت اهلیت و صلاحیت لازم و تداوم امتیازات مثبتی که منجر به صدور اقامت ویژه شده است در مسیر فرآیند تحصیل تابعیت قرار خواهد گرفت همانطور که اسم آن اقامت ویژه است لذا کسب قانونی این امتیاز می تواند ویژه و سرنوشت ساز باشد و زمینه تحصیل تابعیت و شهروندی را برای دارنده آن فراهم سازد.

موسسه حقوقی آریانا به عنوان یک سازمان حقوقی و با دارا بودن تجارب ارزنده ای واجد شرایط در حوزه ارائه مشاوره و خدمات و ساماندهی فعالان اقتصادی اتباع افغانستانی می باشد که با قبول وکالت و پیگیری امور اداری متقاضیان و اقامت ویژه فعالین در عرصه اقتصادی و علاقمندان استفاده از این امتیازات در سایه سار اجازه و فرصت های قانونی آماده کمک و مساعدت برای این عزیزان می باشد.

 حسن میری
سلام من برادر رزمنده فاطمیون هستم میخواستم بدونم دفترچه اقامت رو فرستادیم برا تمدید چقدر وقت طول میکشه تمدید بشه بفرستند؟میری

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. بسته به این داره که سرشون چقدر شلوغه . از نهاد مربوطه پیگیری کنید . 
 نجيب اله حسني
سلام من در زمينه توليد ات بتني فعاليت دارم و سرمايه ما با احتساب كارگاه توليد. وساختمانها مسكوني كه خودم ساكن هستيم حدود ٢٠ ميليارد تومان ميباشد ايا امكان در يافت تابعيت ايران دارم

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. توضیحات کامل در زمینه تابعیت و اقامت در مقالات سایت موجود است . در صورتی که نیاز به توضیحات بیشتری دارید لطفا با شماره های موسسه 02153485000 داخلی 206 تماس بگیرید . 
 نوید نبی زاده
سلام با اقامت ویژه ایران به کدام کشورها میشه سفر کرد ؟

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. اقامت ویژه ایران یک اجازه اقامت برای اتباع خارجی می باشد . شما همچنان برای خروج باید از پاسپورت کشور خودتون استفلاده کنین. هر کشوری که به اتباع کشور شما اجازه ورود بده میتونید به اون ها مسافرت کنین . فقط مسلما برای ورود به ایران در صورتی که به کشور های دشمن جمهوری اسلامی مثل اسرائیل اگر سفر کرده باشین ممکنه برای ورود مجدد دچار مشکل بشین . بهتره این مواد رو از طریق وزارت امور خارجه و سفارت بررسی کنید . 
 سعیده زارعی
سلام ضمن خسته نباشید بابت ارائه مطالب سایت خوبتون من فرزند جانباز مدافع حرم اتباع هستم و۲۴ ساله و متولد ایران و مدرک اقامت ویژه ۵ساله دارم ک حدودا بیشتر از یکسال دیگه اعتبار دارد راهنمایی میکنید برای تحصیل تابعیت باید چیکارکنم آیا اصلا این امکان وجود دارد ؟؟ ضمنا پرونده جانبازی پدرم در بنیاد شهید تشکیل شده است سپاس از توجه و راهنمایی تون

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. درباره دریافت تابعیت مسلب جامعی در سایت قرار دادیم . اگر بعد از مطالعه اون مطلب باز هم سوالی دارید لطفا با موسسه تماس بگیرید و شرایط خودتون رو توضیح بدین تا در صورت امکان وکلای ما راهنماییتون کنند .
02153485000
02155922316 
 اسحاق علی محسنی
با عرض سلام وخسته نباشید من اقامت ویژه سه ساله دارم ایا میشه چند تا ماشین وهم چنین ملک بنام زد؟

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. ملک رو نمیتونید. ملک جزو اموال غیر منقوله و اتباع نمیتونن به نام بزنن . ولی اگر نیاز به این کار دارین راه های قانونی هست که میتونین اختیار ملک رو در دست خودتون داشته باشین . لطفا با دفتر موسسه تماس بگیرین و وقت مشاوره بگیرین :
02153485000
02155922316 
 منصور جمالزاده
سلام وقتتون بخیر من در مازندران کار میکنم کارت سر شماری دارم ولی تمدید نمیشه میگن جز استان های ممنوعه است کارفرما من کارخونه دار است می‌تونه واسه من درخواست اقامت کاری بده یا نه؟ لطف میکنید رهنمایی کنید

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. متاسفانه وقتی ممنوع اعلام شده نمیتونین اونجا بمونین. باید از اون استان برید . در کل در 16 استان ورود و اقامت اتباع ممنوع است . باید به استان های مجاز نقل مکان کنین .قبلش با اداره مهاجرت هماهنگ کنین تا مشکلی براتون پیش نیاد.
در صورت نیاز با موسسه تماس بگیرین تا وکلای ما راهنمایی بیشتری براتون انجام بدن .
02153485000 
 رضا حسین زاده
سلام خسته نباشید من برادر رزمنده فاطمیون هستم من دفترچه اقامت خود را گم کردم الان باید چیکار کنم

پاسخ کارشناس :

سلام . از هر مرکزی که براتون اقامت صادر کرده به همون مراجعه کنینو درخواست المثنی بدین . 
 سیدعلی تاجیک
سلام و خسته نباشی بنده از اتباع بودم مدارک هیچی ندارم ولی خاهر برادرام همه چی دارن مادرم ایرانی هست پدرم فوت کرده اتباع بوده

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. لطفا با دفتر موسسه تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم انجام گیرد : 02153485000 داخلی 206 
 اقرار حسین
🌹 السلام وعلیکم ورحمتہ اللّٰہ وبرکاتہ 🌹 من مدفعین خرم ذینبیون ھستم رزمنده زینبیون هستم اقامت ویژه داشتم تمام شد تمدید نمیشه۔ الان من چیکار کن من خواہش دارم برائے اقامت ویژہ ایران تمدید کن وعلیکم السلام ورحمتہ اللّٰہ وبرکاتہ از رزمنده زینبیون

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. چرا قابل تمدیده . از هر ارگانی که براتون این کارت رو صادر کرده به همون مرکز مراجعه کنین تا امور مربوط به تمدید انجام بشه . 
 اقرار حسین
السلام وعلیکم ورحمتہ اللّٰہ وبرکاتہ من ذینبیون ھستم 09332870225

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. در خدمتتون هستیم . چه کمکی از دست ما بر میاد ؟ 
 نائب علی
رزمنده زینبیون هستم اقامت ویژه داشتم تمام شد تمدید نمیشه

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. چرا قابل تمدیده . از هر ارگانی که براتون این کارت رو صادر کرده به همون مرکز مراجعه کنین تا امور مربوط به تمدید انجام بشه . 
 سید حسین حسینی
شغلم کشاورزی است همه دارای هایم رو از طرف کار شناس رسمی دادگاه قمت گزاری کردم به ارزیش ۱۱تا ۱۲ ملیارد قمت گزاری شدن که بر گه های کار شناسی موجوده گردیش کارکرد بانک هم در سال بیش از چهار ملیارد مباشد مدارکم برکه سر شماری هست مخام اقامت بگرم

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. لطفا با دفتر موسسه تماس بگیرید تا وکلای ما شما رو راهنمایی کنند و در صورت نیاز براتون وقت ملاقات بذارن : 02153485000 داخلی 206 
 اسحاق علی محسنی هستم
با عرض سلام وخسته نباشید اینکه بااقامت ویژه میشه ملک بنام زد

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. نه متاسفانه . املاک جزو دارایی های غیر منقول بوده و اجازه به نام اتباع خارجی زدن در قانون وجود نداره . ولی در صورتی که دارای اقامت ویژه و قانونی هستین ما میتونیم کمکتون کنیم تا ملک یا هر دارایی که دارین به نام و تحت اختیار خودتون بشه . در صورت تمایل با دفتر موسسه تماس بگیرین و قرار ملاقات با وکلای ما تنظیم کنین تا شما رو راهنمایی کنیم . تلفن تماس : 02153485000 داخلی 206 و یا 02155922316 
 حبیب حیدری
من برگه سرشماری دارم وپاسپورت سفید از سفارت افقانستان در تهران گرفتم ودعوت نامه از گشور خارج امده برام می تونم از ایرانپرواز کنم مشکلی نداره

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت شما بخیر. در حالت عادی نمیتونین خارج بشین . ولی راه حل هایی برای رفع مشکلتون وجود داره . لطفا با دفتر موسسه تماس بگیرین تا مشاورین ما راهنماییتون کنند . موسسه حقوقی آریانا 02153485000 داخلی 206 
 محمد رسولی
سلام من اتباع افغانی هستم ساکن ایران هستم اقامت 5ساله دارم که الان ساکن ایران هستم که درشهر مشهد مقدس زندگی میکنم خیلی ممنون از مردم شریف مهمان نواز ایران ما باهم هم زبان وهم فرهنگ هستیم سال هاست که ما در کنار مردم ایران هستیم
 محمد عمر آفرین
من ۲۵ سال پیش ازدواج کردم خانمم پاکستانی است در ایران زندگی میکنیم ۵ تا بچه دارم خانمم شناسنامه میدان یا نه

پاسخ کارشناس :

سلام. شما خودتون ایرانی هستین ؟ خانمتون چه مدرک شناسایی یا اقامتی دارن ؟ اگر شما ایرانی هستین احتمالا میشه برای خانمتون هم شناسنامه ایرانی گرفت . در صورت تمایل با دفتر موسسه تماس بگیرید : 02153485000 داخلی 206 
 مهدی احمدی
رزمنده هستم فاطمیون نمیتوانم حساب بانکی بگیرم حتی سیمکارت بهم نمیدن با این ک رزمنده هستم اقامت ویژه ۵ ساله دارم

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. ممنونیم که با ما تماس گرفته اید . باید تشریف ببرید اداره گذر نامه بخش اقامت، اونجا مشکلتون رو بیان کنین انشالله حل میکنند . 
 وسام موسوی
با سلام اقامت ویژه دارم چگونه عابر بانک بگیرم

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. در صورتی که اقامت ویژه دارین میتونین با مراجعه به دفاتر کفالت و دریافت کد یکتای ده رقمی از تمام خدمات بانکی استفاده کنید . در صورتی که نیاز به کمک و راهنمایی بیشتری داشته باشین مشاور ما در کنار شما هستند . لطفا با تلفن های دفتر موسسه حقوقی آریانا تماس بگیرین :
02153485000
داخلی 206 
 احمد حیدری
سلام بااقامه میشه رفت افغانستان برگشت ممنون میشم از جوابتون

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. برای ورود و خروج به هر کشوری باید پاسپورت داشته باشید . اقامت اجازه ماندن در کشور میباشد . اقامتی که دارین بر چه اساسیه ؟ اگر با پاسپورت باشه میتونین برین و برگردین . ولی اگر با برگه سرشماری و ... باشه برین برگتون باطل میشه و برای برگشت باید پاسپورت بگیرین . 
 محمد رضایی
سلام وقتتون بخیر من16سال ایران هستم یک کارگاه اهنگری دارم، یک خونه 3طبقه ازسال 1400،رفتم دنبال اقامت ویژه، کارشناس دادگستری آمدن همه راقیمت گزاری کردن بردم اداره اتباع، قرار مصاحبه گذاشتن، رفتیم مصاحبه کردیم،بعداز یک هفته زنگ ذدن، شما قبول نشدین، نامه که اول به مادادن سرمای تان باید 100 هزاردلار باشه ولی سرمایه من، 250 هزار دلار، بود استان البرز هستم، لطفا راهنمای فرماید من چیکارکنم؟ باتشکر سپاس

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت شما بخیر. لطفا با دفتر موسسه تماس بگیرین تا راهنمایی و توضیحات خدمتتان ارائه بشه : 02153485000 داخلی 206 
 محمد رضایی
سلام وقتتون بخیر من16سال ایران هستم یک کارگاه اهنگری دارم، یک خونه 3طبقه ازسال 1400،رفتم دنبال اقامت ویژه، کارشناس دادگستری آمدن همه راقیمت گزاری کردن بردم اداره اتباع، قرار مصاحبه گذاشتن، رفتیم مصاحبه کردیم،بعداز یک هفته زنگ ذدن، شما قبول نشدین، نامه که اول به مادادن سرمای تان باید 100 هزاردلار باشه ولی سرمایه من، 250 هزار دلار، بود استان البرز هستم، لطفا رهنمای فرماید من چیکارکنم؟ باتشکر سپاس

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت شما بخیر. لطفا با دفتر موسسه تماس بگیرین تا راهنمایی و توضیحات خدمتتان ارائه بشه : 02153485000 داخلی 206 
 سید عباس حسینی
سلام وقت شما بخیر من دارای اقامت ویژه هستم میخواستم بدونم میشه وسایل نقلیه مثل ماشین و موتور رو بنامم بزنم

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت شما بخیر. بله میتونین . برای راهنمایی بیشتر لطفا با دفتر موسسه تماس بگیرین :
02153485000
داخلی 206 
 محمدرحیمی
شخصی از طریق شرکت اقامه ۵ سال گرفته که سال به سال تمدید شود وکارت کارشرکت قرارداد۵ ساله است اگر پاسپورت تمدید نکنه چه اشکال دارد

پاسخ کارشناس :

سلام. اقامت کاری شما کجا ثبت شده؟ داخل پاسپورتتون مگه نیست ؟ لطفا با دفتر موسسه تماس بگیرین که دچار مشکل و هزینه اضافه نشین . تلفن دفتر 02153485000 داخلی 206 
 ثریا میرزایی
سلام و درود وقت بخیر من اتباع دارای آمایش 17 در ایران به دنیا آمده ودربیمارستان مفتح ورامین سال67به دنیا آمده ام دارایی فوق یک سه طبقه که هر طبقه 160مترویه دوطبقه 100متر هر طبقه ویه115متراپارتمان ویه90متر1پارتمان و یه تولیدی شال و روسری شامل چرخ خیاطی ومکش و دستگاه برش هستم در بازار تهران کار میکنم و بسیاری از بازاری‌ها زبان زد هستم در حرفه‌ی خود امامی خواهم بدانم میتوانم اقامت ویژه بگیرم تا فعالیت خود را گسترش بدم باتشکر

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. بله میتونید . لطفا با این شماره ها با دفتر موسسه تماس بگیرید :
02155922316 - 02153485000 - 02155925300 - 09212194293 
 محمد فدا رسولی
ایا اقامت در ایران برای جانباز دوران دفاع مقدس داده میشود

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. بله امکانش هست . مدارک جانبازیتون اگر کامل باشه میتونین اقامت بگیرین . لطفا با دفتر موسسه تماس بگیرین .
همراه : 09212194293
تلفن دفتر : 02153485000 - 02155922316 - 02155925300 
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید