خدمات اقامت ویژه

اگر از اتباع غیر ایرانی و به ویژه اتباع عزیز کشور افغانستان باشید، حتماً با مشکلات و موانعی در استفاده از خدمات حقوقی، اداری، بانکی و ... سر و کار داشته اید.
 بر اساس رویکرد مثبت و تعاملی کشور جمهوری اسلامی ایران و مصوبات شورای عالی اقتصادی مطابق شیوه نامه و دستورالعمل های مربوطه برای اولین بار سند اقامتی همراه با امتیازات ویژه شهروندی با اعتبار حداقل ۵ سال به منظور ساماندهی و تسهیل در ارائه خدمات ذکر شده به نخبگان افغانستانی اعم از فعالان اقتصادی، سرمایه گذاران و کارآفرینان و نخبگان علمی و فرهنگی جامعه مهاجرین در داخل ایران، اقامت ویژه ۵ ساله یا بیشتر اعطا می گردد.
- ارائه مشاوره، تکمیل مدارک و مراحل پیگیری اداری و حقوقی این فرایند در صورت مراجعه واجدین شرایط و دریافت خدمات از موسسه حقوقی آریانا با عالی ترین کیفیت به متقاضیان ارائه می گردد.
 مرتضی حسینی
سلام برای کارآفرین یا ثبت اختراع اتباع افغانی از کجا مدرک ویژه بگیرم

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. بابت اقامت ویژه موسسه میتونه به شما کمک کنه . ولی بابت صبت اختراع اطلاعی ندارم میشه یانه . لطفا با دفتر موسسه تماس بگیرین : 02153485000 
 محمد یونس مردانی
من مشکیلا زیاد داریم

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. اگر مشکلاتتون زیاده با موسسه تماس بگیرین . وکلای ما میتونن تو رفع خیلی از مشکلات به شما کمک کنند.
02153485000
02155922316 
 رحمت جعفری
می‌خوام در باره اقامت ویژه بیشتر بیدانم

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. اقامت ویژه به اقامتی گفته میشه که دلیل ویژه ای مثل تخصص خاص - سرمایه زیاد - و ... داشته باشه . معمولا افراد خارجی با سرمایه گذاری این اقامت رو دریافت میکنند . اگر سرمایه ای که دارین بیش از 13 میلیارد تومن در کسب و کارتون در ایرانه و یا میتونین مبلغی رو وارد ایران کنین ، میشه براتون درخواست اقامت ویژه کرد . در صورتی که شرایطش رو دارین با موسسه تماس بگیرین تا براتون وقت مشاوره در نظر گرفته بشه . اگر توضیحات بیشتر هم نیازه میتونین از مطالب سایت ما استفاده کنین .
02153485000
02155922316 
 طاهر محمدی
سلام میخواستم من اتباع افغانستانی هستم میخواستم برای کربلا ثبت نام کنم میشه راهنمایی کنید برگه سرشماری دارم

پاسخ کارشناس :

سلام. وقت بخیر. تو سایت بخش اخبار کامل توضیح دادیم. باید از طریق سایت ثبت نام کنید . هنوز راه اندازی سایت ثبت نامی اتباع کامل نشده ولی در چند روز آینده با مدارک دیگه هم میتونین ثبت نام داشته باشین . 
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید