آغاز طرح نوسازی سپرده گذاری اتباع

سازمان ملی مهاجرت وزارت کشور، طی اطلاعیه ای اعلام کرد که از 22 خرداد ماه 1403 طرح نوسازی سپرده گذاری برای اتباع مجاز مقیم ایران در دفاتر کفالت آغاز می شود. استفاده از این طرح شامل مزایایی همچون : کارت بانکی - سیم کارت - کارت هوشمند - بیمه و ... می باشد .

در زیر متن کامل این اطلاعیه آورده شده است .

سازمان ملی مهاجرتاطلاعیه سازمان ملی مهاجرت وزارت خارجه در زمینه سرمایه گذاری اتباع

به اطلاع اتباع و مهاجرین خارجی میرساند؛ با توجه به ابلاغیه جدید سازمان ملی مهاجرت وزارت کشور طرح نوسازی سپرده گذاری از روز سه شنبه 22 خرداد در دفاتر کفالت آغاز خواهد شد. 

طی این طرح اولویت نخست  شامل گروه ثبت نام شدگان در "طرح سرشماری" دارنده برگه سبز رنگ سرشماری می باشد و نحوه اجرا در مورد سایر گروه‏ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

شرکت کنندگان در طرح  از مزایای اداری ذیل به بصورت یکجا و آنی( فوری) بهره مند خواهند شد:
- دریافت آنی ( فوری ) کارت هوشمند شناسایی سکونت در ایران.
- دریافت آنی ( فوری ) کارت بانکی از بانک ملی ایران بنام شخص سپرده گذار 
- دریافت آنی ( فوری )  کارت کار 
- دریافت آنی ( فوری )  بسته  بیمه نامه درمان ،  حوادث ، سرمایه گذاری و...
- دریافت آنی ( فوری )  سیم کارت موبایل فعال(طرف قرارداد همراه اول) و ثبتی بنام شخص سپرده گذار و نیز سایر اعضا خانوار 
- دریافت آنی ( فوری ) کارت هوشمند شناسایی سکونت در ایران برای افراد زیر 18 سال و همسر و دختران بالای 18 سال خانوار سرپرست شرکت کننده در طرح  

تذکر:
 مشمولین طرح از طریق پیامک و پیغام صوتی و یا تماس تلفنی به دفتر کفالت فراخوانی خواهند شد. همچنین داوطلبین نیز می ‏توانند بصورت حضوری به دفاتر کفالت مراجعه نمایند.

داوطلبین ساکن استان تهران از مراجعه حضوری به دفاتر خودداری نموده  و برای نوبت‏دهی به نشانی اینترنتی kanoonnobat.ir  مراجعه نمایند.  ضروری است پس از اخذ نوبت از سامانه نوبت دهی، برگه نوبت‏ دهی را چاپ گردیده  و به مرکز مربوطه ارائه شود.


 مجریان: 

دفاتر اشتغال و اقامت اتباع و مهاجرین خارجی درسراسر کشور، بانک ملی ایران ، بیمه معلم ، بیمه حکمت ، بیمه سرمد و شرکت مدیریت زنجیره تامین دانش تحت نظارت سازمان ملی مهاجرت و ادارات کل اتباع ومهاجرین خارجی استانداری ها.